HYP-1
HYP-2
HYP-3
X

ne do t'ju sigurojmë
merrni gjithmonëmë e mira
rezultatet.

Di më shumëGO

Taizhou Huangyan Plastic Mold & Machinery Co., Ltd. themeluar në vitin 2017, ndodhet në Kinën Huangyan Taizhou Zhejiang.Ne jemi profesionistë prodhues të produkteve plastike dhe fabrika e mykut, aftësi të shkëlqyera në prodhimin e produkteve plastike dhe dizajn të ri të mykut.
Ndërkohë, produktet që ne shesim vlerësohen shumë në një sërë tregjesh të ndryshme në mbarë botën, veçanërisht në shumë vende dhe vende, kontakti juaj do të mirëpritet ngrohtësisht!Ne jemi partneri juaj i besueshëm bashkëpunues!

rreth-ne1

eksplorojnë tonëproduktet kryesore

ju këshillojmë të zgjidhni
një vendim të drejtë

 • vlerat tona

Ne jemi profesionistë prodhues të produkteve plastike dhe fabrika e mykut, aftësi të shkëlqyera në prodhimin e produkteve plastike dhe dizajn të ri të mykut.

shërbim_img

ne do të sigurojmë që të merrni gjithmonë
rezultatet më të mira.

të funditstudimet e rasteve

 • artikulli_rast
 • artikulli_rast
 • artikulli_rast

çfarëflasin njerëzit

 • <span>Luiza</span>
  Luiza
  Prodhues profesional i produkteve plastike dhe fabrika e mykut, aftësi e madhe në prodhimin e produkteve plastike dhe dizajn i ri i mykut.
 • <span>Uilliam</span>
  Uilliam
  Prodhues profesional i produkteve plastike dhe fabrika e mykut, aftësi e madhe në prodhimin e produkteve plastike dhe dizajn i ri i mykut.

Kërkim për Çmimtari

Për pyetje në lidhje me produktet tona ose listën e çmimeve, ju lutemi na lini emailin tuaj dhe ne do të kontaktojmë brenda 24 orëve.

dorëzo tani

të funditlajme dhe blogje

shikoni më shumë
 • Përparimet në teknologjinë e printimit 3D që ndikojnë në industrinë e mykut të plastikës

  Përparimet e fundit në teknologjinë e printimit 3D kanë një ndikim të rëndësishëm në industrinë e mykut të plastikës.Përdorimi i printimit 3D në prodhimin e kallëpeve po bëhet gjithnjë e më popullor për shkak të aftësisë së tij për të krijuar kallëpe me gjeometri komplekse dhe dizajne të ndërlikuara me saktësi dhe saktësi më të madhe....
  Lexo më shumë
 • Teknologji e re për të revolucionarizuar formimin e injektimit të plastikës

  Një teknologji e re është vendosur të revolucionarizojë industrinë e derdhjes me injeksion plastik.E zhvilluar nga një kompani kanadeze, teknologjia përdor një sistem të kontrolluar nga kompjuteri për të krijuar kallëpe me forma dhe tekstura komplekse, duke përdorur një makinë të vetme formimi me injeksion.Kjo teknologji redukton ndjeshëm prodhimin...
  Lexo më shumë
 • Kina do të përmirësojë kontrollin e cilësisë së industrisë së mykut të plastikës

  Kina është e vendosur të përmirësojë masat e saj të kontrollit të cilësisë për industrinë e mykut të plastikës.Ministria e Industrisë dhe Teknologjisë së Informacionit ka nxjerrë një sërë rregulloresh të reja për industrinë, të cilat përfshijnë kërkesat për regjistrim dhe licencim për prodhuesit e mykut të plastikës.Qëllimi i këtyre masave...
  Lexo më shumë